Не міг впливати: у прокуратурі заступилися за сина Грицака, який переслідував активістів Майдану

Прокурора Олега Грицака, сина нинішнього глави Служби безпеки Василя Грицака, під час Революції Гідності зобов’язали підтримувати в суді обвинувачення проти активістів, і він не міг впливати на прийняте рішення.

Про це йдеться у відповіді прокуратури Полтавської області на відповідний запит, передає BIHUS.Info.

«На той час (січень 2014 року – ред.) Грицак О.В. займав посаду рядового прокурора прокуратури, що є самою низовою ланкою прокурорських працівників, та не міг жодним чином впливати на рішення керівництва… Групу прокурорів було зобов’язано відповідно до галузевих наказів з’явитись до суду та зачитати позицію старшого процесуального керівника», – йдеться у відповіді.

Також говориться, що надалі Олег Грицак в судовому засіданні підтримав клопотання активістів щодо зміни умов виконання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту – цілодобового на нічний.

«Грицак О.В. особисто слідчі дії у вказаних кримінальних провадженнях не виконував, вказівок слідчим щодо розслідування кримінальних проваджень не надавав, жодних документів останнім підписано не було», – резюмується у відповіді прокуратури Полтавської області.

Зазначається, що листа отримали лише через 4 тижні після того, як запит був надісланий.

Як повідомлялося раніше, син глави Служби безпеки України, прокурор Олег Грицак на відміну від інших прокурорів, які представляли в судах звинувачення активістів Майдану, уникнув люстрації.