Поховали як невідомого: помер «пологівський маніяк», на рахунку якого десятки вбитих дівчат

Сьогодні поховали «пологівського маніяка» Сергія Ткача, який помер у в’язниці. На його рахунку 37 вбивств дівчаток і дівчат.

«За тілом засудженого ніхто з його родичів чи близьких не приїхав», – сказав начальник Житомирської установи виконання покарань №8 Костянтин Шедловський.

Джерело «КРАПКИ» в пенітенціарній системі зауважив, що подібних маніяків, як правило, ховають таємно. Місце не афішують, на надгробному пам’ятнику пишуть: «Невідомий». Робиться це для того, щоб кладовище не осквернялося родичами загиблих і не стало місцем паломництва для фанатів подібних злочинців.

Проблеми із серцем

«Наскільки я знаю, він скаржився на серце, скаржився на задишку, – розповів Костянтин Шедловський. – У нього був дуже низький тиск. Швидка його не забрала, а о 19:00 він уже помер. Констатували біологічну смерть. Це було 4 листопада, а вчора ми його вже поховали».Шедловський додав, що за тілом ув’язненого ніхто з його родичів і близьких не приїхав.

У 2015 році Ткач одружився з 27-річною росіянкою Оленою – уже після того, як був засуджений до довічного ув’язнення. У 64 роки став батьком: у пари народилася донька.

«Пологівський маніяк» здійснював вбивства з 1980 по 2005 рік. У якості жертв вибирав дівчаток і дівчат 9–17 років. Перед вбивством випивав склянку горілки з димедролом. Нападав ззаду, душив і ґвалтував. Кількість доведених злочинів – 37.