13 топ-корупційних справ, які були фактично зруйновані прокурорами: шокуюче розслідування

На створену після Революції Гідності Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру ми покладали великі очікування у розслідуванні та відстоюванні в судах справ топ-корупції. Натомість антикорупційна прокуратура перетворилася в друге ГПУ, а її керівник Назар Холодницький уже став «любим другом» для корумпованих політиків.

Центр протидії корупції зібрав справи, у яких прокурори САП, а також їхній керівник особисто зливали перспективні розслідування НАБУ.

Читайте також: Підсумки Революції гідності: у чому головна перемога українців

Перед тим, як розповісти вам про знищені Холодницьким справи, коротко перелічу можливості прокурорів САП впивати на розслідування НАБУ.

Прокурори процесуально керують всіма провадженнями детективів НАБУ: усіма без винятків.

Прокурори погоджують детективам слідчі та процесуальні дії: вони знають про слідчі дії за кілька днів до їх проведення. Тож можуть попередити фігурантів про них, або просто заборонити детективам такі дії проводити.

Саме прокурори Холодницького направляють справи НАБУ до суду. Або не роблять цього, вигадуючи сотні приводів. Прокурори мають відстоювати справи НАБУ у судах та доводити винуватість підозрюваних.

До речі, НАБУ взагалі не бере участь в судовому розгляді проваджень. На етапі вже судового розгляду все в руках прокурорів Холодницького. Саме тому ми так уважно за цими руками слідкуємо.

А тепер подивімось для чого саме Холодницький і його прокурори скористалися такими серйозними повноваженнями: для покарання викритих детективами корупціонерів чи для їх відмазування.

Рюкзаки Авакова. Прокурори Холодницького закрили справу щодо ключових фігурантів сина та екс-заступника міністра внутрішніх справ Авакова.

Рюкзаки Авакова
Схема розтрати 14 млн грн в МВС

Пропозиція мером хабара для Супрун. Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури попереджав фігуранта справи – свого друга Олександра Богачова – про плани та хід слідства. 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *