Активіст Михайлик розкритикував дії поліції під час розслідування замаху на нього

У ході розслідування замаху на активіста Олега Михайлика в Одесі правоохоронці несанкціоновано вилучили телефон потерпілого і отримали доступ до інформації і трафіку всіх номерів, які перебували в адресній книзі.

Усі 702 номера з телефонної книги активіста були опубліковані у відкритому доступі, повідомив активіст на Facebook.

«Обіцянки ще місяць назад повернути мій телефон з усіма контактами виявилися не тільки брехнею слідчого. Завдяки рішенню суду вони отримали доступ до інформації і трафіку всіх телефонів, що знаходилися в моїй телефонній книзі. Їх виявилося більше 700. Весь список номерів з моїх контактів, з вилученого без моєї згоди телефону, виявився викладений у відкритий доступ», – написав Михайлик.

Водночас, журналіст Григорій Козьма повідомив, що Київський районний суд Одеси розсекретив 702 телефонні номери з контактів у телефоні активіста.

«Загалом у цьому переліку опинилися 389 номерів оператора «Київстар», 167 номерів оператора lifecell, 146 номерів Vodafon. Слідчий суддя Микола Тонконоженко, недовго думаючи, щодо всіх цих 702 номерів зобов’язав телефонних операторів видати слідчим інформацію про тип телефона і ваш телефонний та інтернет-трафік, починаючи з 1 січня 2018 року (ред.)», – зазначив журналіст.

Нагадаємо, в суботу, 22 вересня, в Михайлика стріляли у дворі біля його будинку

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *