Арнольд Шварценеггер розповів, чи звернеться до суду за напад в Африці

Голлівудський актор Арнольд Шварценеггер після зухвалого нападу в Африці продовжує приймати сотні повідомлень від прихильників. Цього разу підписників блогу екс-губернатора цікавить питання, чи він подасть до суду на чоловіка, який накинувся на нього під час спортивного заходу.

Як зізнався Арнольд Шварценеггер у мережі, він не має наміру звертатись до служителів Феміди та розпалювати ще більший конфлікт. Актор переконаний, що невідомий, який публічно вчинив на нього напад, повинен задуматись про своє життя та почати його змінювати. А от сам 71-річний голлівудський «Термінатор» не планує зупинятись та продовжує свою роботу в благодійній сфері. 

Читайте також: Кріс Пратт і Кетрін Шварценеггер влаштували вечірку перед весіллям: фото

Багато хто з вас запитує, тому вважаю своїм обов’язком прокоментувати: я не висуватиму звинувачень. Я думаю, що для нього це вже і так було тривожним сигналом про те, що час в житті щось змінювати. Я просто продовжую займатися своїми справами і вважаю за краще сфокусувати свою увагу на тисячах прекрасних атлетів, яких мені пощастило зустріти на змаганнях Arnold Sports,
– розповів Арнольд Шварценеггер. 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *