Бенефіціари NewsOne фінансують «оборонку» Росії – Луценко хоче скликати РНБО

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у ГПУ та Служби безпеки з’явилась інформація про фінансування бенефіціарними власниками телеканалу NewsOne військово-промислового комплексу РФ.

Про це Луценко повідомив у Facebook.

За його словами, у офшорних NewsOne та російського «Промсвязьбанку» – спільні керівники. Водночас «Промсвязьбанк» є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення Росії.

Луценко зазначає, що зважаючи на цю інформацію, вважає за необхідне скликати засідання Ради нацбезпеки та оборони (РНБО) і запровадити санкції проти власників телеканалів за фінансування тероризму.

Санкції передбачають анулювання ліцензій, заборону користування радіочастотним ресурсом України та припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Нагадаємо, телеміст між телеканалами анонсували на російському пропагандистському телеканалі «Россия 24» 7 липня. Його було заплановано на 18:00 за київським часом 12 липня. Секретар РНБО Олександр Данилюк назвав проведення телемосту неприпустимим.

Водночас у Києві планувалося одразу кілька акцій протесту проти телемосту – під Офісом президента Зеленського та біля телеканалу NewsOne.

Пізніше телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону «Надо поговорить».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *