Британський клуб оголосив про смерть іспанського футболіста, щоб перенести матч – дивовижні подробиці

Відновити «Жовтень» та покарати винних у його знищенні. Сьогодні сотні людей із такими вимогами вийшли під КМДА. Міські чиновники обіцяють відбудувати кінотеатр.

Столичні активісти упевнені, що кінотеатр навмисне знищили, тож сьогодні кілька сотень людей вийшли до Київради з акцією протесту.

«Жовтень» був застрахований на 4 з половиною мільйона гривень та цих грошей на відновлення не вистачить. За попередніми оцінками міських чиновників, потрібно 7 мільйонів гривень.

Київрада ініціювала створення фонду відновлення кінотеатру,
— повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Столичний мер пообіцяв особисто розпочати атракціон щедрості. Кличко готовий дати на «Жовтень» 10 тисяч гривень. Та депутат Олександр Бригінець каже, що благодійний фонд — річ непогана, але громада повинна контролювати відновлення кінотеатру.

Київрада обіцяє створити комісію з розслідування причин пожежі в кінотеатрі «Жовтень». А правоохоронці вже порушили кримінальне провадження за фактом підпалу.

Нагадаємо, 29 жовтня ввечері у столиці зайнялася будівля кінотеатру «Жовтень»: вогонь обійняв дах будівлі, майже зі всіх вікон ішов дим. Пізно вночі співробітники ДСНС зуміли погасити пожежу, яка під час показу фільму спалахнула у столичному кінотеатрі «Жовтень».

Київський міський голова заявив, що кінотеатр «Жовтень» повинен залишитися у комунальній власності та належати громаді столиці.

До слова, міністр культури України Євген Нищук вважає, що пожежу в київському кінотеатрі «Жовтень» необхідно розцінювати як спробу рейдерського захоплення.

Зазначимо, директор кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе наполягає на реставрації кінотеатру, а не на реконструкції.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *