Це тільки початок: названо суму, яку Росія втратила через санкції ЄС і США

Станом на кінець 2018 року економічні санкції до Росії застосовують 62 країни, збитки РФ, за оцінками експертів, складають 6,3 млрд доларів.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Интерфакс, такі дані наведені у моніторингу Мінекономрозвитку РФ за 2018 рік.

Зазначається, що лідером за кількістю обмежувальних заходів щодо продукції з РФ є ЄС (25), Україна (22), Індія (16), Білорусь (13), Туреччина (12), США (9), Австралія (6).

Найбільші збитки Росії приносять санкції ЄС (понад 2,4 млрд доларів), США (понад 1,1 млрд доларів), України (775 млн доларів), Туреччини (713 млн доларів).

Найбільше від обмежень страждає металургійна промисловість Росії – збиток для неї оцінюється майже в 4 млрд доларів. Для підприємств сільськогосподарської промисловості збиток оцінюється $ 1,1 млрд доларів, для хімічної – в 641 млн доларів, для автомобільної – в 306 млн доларів.

Нагадаємо, 18 лютого рада Європейського cоюзу підтримала введення санкцій проти РФ через її напад на українські кораблі у Азовському морі та захоплення українських моряків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *