Через соцмережі та ефіри: Як «Голос» буде достукуватися до виборців

Для виборчої кампанії партія «Голос» використовуватиме «усі можливі ефіри», куди запрошуватимуть її представників. Однак її члени не намагатимуться «задобрити» власників телеканалів, щоб отримати такий доступ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів представник партії «Голос» Ярослав Юрчишин.

Він зазначив: якщо партія «Голос» пройде в парламент, то готова об’єднуватись з усіма, хто на ділі гарантуватиме прозахідні, європейські цінності.

«Пройшовши в парламент, ми готові консолідуватися із будь-якими проукраїнськими силами, якщо вони своїми ціннісними засадами і діяльністю доведуть, що виконуватимуть програму захисту України і розвитку її як демократичної держави із людиною в центрі політичних рішень», – підкреслив Юрчишин.

Водночас він розповів і про стратегію передвиборчої кампанії партії «Голос». За його словами, представники сили використовуватимуть «усі можливі ефіри» та спілкуватимуться «усіма можливими методами». Однак не намагатимуться «задобрити» власників телеканалів, щоб отримати такий доступ.

Окрім того, за його словами, задіюватимуть і соціальні мережі.

«Якщо наша позиція цікава, знайдемо, як її донести до виборців», – підкреслив Ярослав Юрчишин.

Як повідомлялось, 16 травня музикант Святослав Вакарчук заявив, що братиме участь у чергових парламентських виборах та створює власну політичну силу «Голос». Також він представив п’ятьох членів своєї команди.

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *