Чому ми старіємо: вченим вдалося встановити головного «винуватця»

Представники медичного коледжу імені Ейнштейна (США) провели дослідження і назвали головну причину старіння – мутації в ДНК.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пишуть Cikavosti.

Американські вчені досліджували ДНК людей різного віку. Фахівці провели секвенування генома людини (від дитячого віку до пенсійного). Виявилося, що кількість мутацій у новонароджених в середньому 463, у людини віком 27-30 років – 1181 пошкоджень ДНК, а у 52-75-річних – 2101. У довгожителів у віці 97-106 років середнє число пошкоджень досягає 3127.

При цьому мутації виникають випадковим чином і в різних місцях генома, тобто вони унікальні для кожного. Також повідомляється, що природа вікових змін схожа на злоякісні утворення.

Нагадаємо, раніше експерти з Всесвітньої організації охорони здоров’я перерахували прості правила, які допоможуть зберегти здоров’я.

Представники Університету Тафтса (приватний дослідницький університет) провели дослідження, в якому взяли участь 27 тисяч осіб. Науковці проаналізували, як прийом ряду поживних речовин пов’язаний зі швидкістю смерті. Виявилося, що продовжують життя лише ті поживні речовини, які організм отримав з продуктів харчування, а не таблетки.

Вчені з Університету Східної Фінляндії заявили, що вживання великої кількості м’яса підвищує ризик ранньої смерті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *