Держекоінспекція збирає «данину» в портах України

Комітет з логістики Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) стурбований діями Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря під час здійснення екологічного та радіологічного контролю на предмет їх відповідності та дотримання законодавства.

Працівники Інспекції безпідставно відмовляють у проставленні штампів на екологічних деклараціях, вимагаючи проведення відбору проб ізольованого баласту судна для лабораторного аналізу на предмет наявності забруднюючих речовин, що не передбачено чинним законодавством України, повідомили в ЄБА.

В Асоціації зазначили, що на відмову в проставленні штампів на екологічних деклараціях скаржаться представники міжнародних та українських компаній, чиї судна і вантажі проходять екологічний та радіологічний контроль в морських портах України.

В ЄБА пояснили, що, відповідно до світової практики та міжнародних угод, ізольований баласт не підлягає контролю і будь-яке його інспектування обмежується лише перевіркою наявності на судні дійсного свідоцтва про запобігання забрудненню із суден, а скидання ізольованого баласту не є скиданням забруднюючих речовин.

Нагадаємо, генеральний директор ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК Енергоатом» Микола Панащенко вклав у ремонт свого автомобіля «Мерседес» S500 2003 року випуску 356 267,00 тис. гривень.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *