До України готовий повернутися головний ворог Порошенка

Колишній президент Грузії, екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі просить президента Володимира Зеленського повернути йому громадянство України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне прохання у себе в Facebook опублікував адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

При цьому Саакашвілі запевняє, що йому не потрібні від Зеленського посади, він просить захистити його права та відновити справедливість.

“Продовжуємо нову стадію і активний захист по поверненню Міхеїла Саакашвілі в Україну. Настала Нова епоха – новий президент! Тому сьогодні був в Адміністрації Президента України і, як його адвокат, подав на ім’я президента Володимира Зеленського звернення Саакашвілі”, – додав Чорнолуцький.

До України готовий повернутися головний ворог Порошенка До України готовий повернутися головний ворог Порошенка

Саакашвілі також прокоментував відмову народних депутатів розглядати пропозицію Зеленського про парламентські вибори. 22 травня Рада не внесла до порядку денного законопроект, який передбачав введення пропорційної виборчої системи та зниження прохідного бар’єру до 3%.

“Досі до них не дійшло, що в Україні сталася електоральна революція, і старий політичний клас буде майже до кінця знищений і на парламентських виборах”, – коментує Саакашвілі.

До України готовий повернутися головний ворог Порошенка

Нагадаємо, Саакашвілі отримав українське громадянство у травні 2015 року, але вже в липні 2017 втратив його. Президент України Петро Порошенко видав відповідний указ завдяки даним, які політик приховав при отриманні українського паспорта, зокрема, не згадав, що в Грузії проти нього відкрито кримінальні справи. У 2018 році Саакашвілі силою видворили у Польщу. Зараз політик живе в Нідерландах.

Напередодні Саакашвілі цікаво висловився про президента Російської Федерації Володимира Путіна і видачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *