До Землі несеться астероїд: вчені оцінили його шанси на зіткнення з Землею

9 вересня до Землі знову наблизиться навколоземний астероїд 2006 QV89 – астрономи проаналізували шанси на його зіткнення з нашою планетою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Naked Science.

Відомо, що астероїд 2006 QV89 відкрили 13 років тому. Влітку 2006 року він зблизився із Землею на відстань у кілька мільйонів кілометрів.

Спостереження вчених дозволили розрахувати траєкторію польоту астероїда. Виявилося, що 2006 QV89 відноситься до групи аполлонів — астероїдів, що час від часу перетинають орбіту Землі з зовнішньої сторони.

Саме тоді астрономи встановили, що 9 вересня 2019 року 2006 QV89 знову наблизитися до блакитної планети. У ті роки шанси на зіткнення оцінювалися, за різними даними, як 1 з 7300 або навіть 9100. Зараз вчені говорять, що навколоземний астероїд зблизиться з планетою, але шансів на зіткнення у нього немає.

Раніше, нагадаємо, вчені перерахували астероїди, які потенційно можуть зіткнутися з Землею.

Також повідомлялося про те, що японський зонд Hayabusa-2 (Сокіл-2) здійснив другу посадку на астероїд Рюгу, який знаходиться в 280 млн км від Землі — апарат зібрав нові проби грунту і передав на Землю свіжі знімки космічного тіла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *