Екологічне лихо в Криму: КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка» тимчасово призупиняють роботу

З метою збереження життя та здоров`я громадян та персоналу митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка».

Про це повідомляється на сайті Територіальних органів ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

«6 вересня 2018 року, з метою збереження життя та здоров`я громадян, які проживають біля адмінмежі з ТОТ АР Крим і слідують через КПВВ та персоналу митниці ДФС, в зв’язку з небезпечною екологічною ситуацією, яка склалася на заводі «Титан» на території ТОТ АР Крим прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перетнути адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом можливо через КПВВ «Чонгар», який працює в штатному режимі.

В тимчасово закритих КПВВ митники ДФС продовжать нести службу, проте пропуск громадян та транспортних засобів будуть здійснювати лише в екстрених випадках та в разі крайньої необхідності, наголошують в ДФС.

Крім цього, вказується, що громадяни України з окупованого півострову, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні будуть оформлятися в спрощеному порядку.

У свою чергу глава Нацполіції Сергій Князєв на своїй сторінці в Facebook повідомив, що поліція на КПВВ «Каланчак» несе службу в засобах захисту.

«Металеві частини автомата миттєво вкрилися корозією. Поліцейські готові надати допомогу всім, хто рятується від екологічної катастрофи та виїжджає з нашого тимчасово окупованого Криму», – написав він, опублікувавши відповідні фото.

Нагадаємо, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв стверджує, що з високою долею імовірності буде проведена евакуація неповнолітніх з населених пунктів півдня області, які розташовані у близькості до місця розташування заводу «Кримський титан».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *