Київське підприємство «відмило» майже 9 млн гривень бюджетних коштів

Зареєстроване в Києві товариство з обмеженою відповідальністю протягом 2015-2016 років незаконно привласнило 8,9 млн гривень.

Про це повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби України.

Згідно з повідомленням, підприємство протягом 2015-2016 років стало переможцем ряду відкритих торгів, проведених державними структурами Закарпаття. Але, як з’ясувалося, товариство практично не надавалась належна для капремонту продукцію, тому не могло виконувати угоди, укладені із зазначеними державними структурами.

«Внесення в офіційні документи відомостей, що не відповідають дійсності, призвело до ймовірної легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 8,9 млн грн», – підкреслили в ГФС.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань вже внесли відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Як повідомлялося раніше, депутат Київради Сергія Кримчака затримали за підозрою в привласненні земельних ділянок в столиці, загальною вартістю понад 3,5 млн гривень.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *