Мосійчук пообіцяв «плюнути в рожу» Ситнику

Нардеп від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук заявив на своїй сторінці в Facebook про намір плюнути в обличчя главі НАБУ Артему Ситнику – через спробу Бюро, нібито заради отримання компрометуючої інформації на нього, допитати колишнього хлопця його дружини.

«Я довго терпів, але сьогодні твердо вирішив, що при першій же зустрічі плюну в рожу Артему Ситнику. Сьогодні детективи НАБУ вирішили допитати колишнього хлопця моєї дружини. Це огидне порпання в брудній білизні не має жодного відношення до боротьби з корупцією», – йдеться в заяві.

При цьому, попросивши розцінювати ці слова «не як народного депутата, а як звичайного чоловіка», він запевнив: таким чином НАБУ хоче вчинити на нього психологічний тиск.

«Людина, яка була присутня в житті моєї дружини до нашої з нею зустрічі, не може мати жодного уявлення про мої справи. Але зрозуміло, що цей чоловік має до мене упереджене відношення і може розповідати що завгодно, щоб скомпрометувати мене та мою дружину. Його покази не мають жодної цінності для цього т.зв. слідства, а виклик його в якості свідка має на меті єдине – психологічний тиск на мене та моїх близьких», – зауважив Мосійчук.

Крім того, він зазначив: це вже не перший випадок подібних дій щодо нього з боку Бюро – «Раніше детективи НАБУ увірвались до квартири моєї колишньої дружини і намагалися з неї та моєї неповнолітньої дочки отримати інформацію, яка б мене скомпрометувала. Потім у моєї шанованої тещі детектив НАБУ запитав, з якого часу її донька перебуває зі мною в статевих зносинах».

Разом з тим, підкреслимо, нардеп публічно виступив з погрозою розправи над антикорупційниками у разі вчинення ними подібних дій у майбутньому – «Якщо в антикорупційних органів є будь-які обґрунтовані докази порушення мною чинного законодавства, я вимагаю від них не кошмарити моїх рідних,а згідно Закону звернутись до генпрокурора та внести подання на притягнення мене до кримінальної відповідальності. У іншому випадку я битиму обличчя тим, хто чіпає мою рідню».

Як відомоНАБУ готується завести кримінал на Тимошенко.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *