Мураєв заявив, що йде в президенти

Глава партії «Наші» і народний депутат Євген Мураєв заявив, що буде балотуватися на пост президента України. Про це Мураєв повідомив на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що під час виборів отримає можливість всупереч політичному тиску розповісти людям про свій проект країни.

«Рішення ще має підтвердити з’їзд, але я розумію, що йти на президентські вибори повинен. Ми з вами не раз і не два говорили про те, що майбутній політичний рік критичний, в ньому знаходяться точки перелому. Якщо баланс відновити не вийде, якщо при владі ще на п’ять років залишаться ті, хто зараз, ми втратимо свою державу», – написав нардеп.

За словами Мураєва, вибори президента при тиску системи і викреслених з політичного процесу мільйонах виборців не дозволяють кандидатам від опозиції конкурувати на рівних. При цьому він зазначив, що його власна політична діяльність і робота партії «Наші» спрямовані на те, щоб розуміння майбутнього, політичних бажань в українському суспільстві було загальним.

«Щоб воно стояло на цифрах, фактах і розумінні вигоди – своєї і державної. Упевнений, ми всі досхочу наїлися лозунгів, які придумують штабні технологи для застебнутих на всі гудзики злодійкуватих вождів. Ми боремося за своє, за наше. За Батьківщину. Тому зробимо все, що від нас залежить. Я сам – в першу чергу. Тому так, я йду в президенти», – резюмував нардеп.

Як відомо, в державному бюджеті на 2019 рік передбачено 2,35 млрд гривень на проведення виборів президента і 1,95 млрд гривень – на вибори до Верховної Ради.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *