На Донеччині викрили партію у 50 тонн фальсифікованого алкоголю

У понеділок, 3 червня, за результатами проведених заходів було вилучено майже 50 тонн готової до реалізації фальсифікованої горілчаної продукції та понад мільйон гривень, одержаних від протиправної діяльності.

Про це пише прес-служба поліції.

Оперативники управління захисту економіки в Донецькій області, слідчі Головного управління Нацполіції керівництвом військової прокуратури об’єднаних сил встановили осіб, які займалися реалізацією фальсифікату на території області.

Місцеві мешканці розповсюджувала фальсифікат у скляній тарі та паперовій тарі типу “bag-in-box” на території Краматорська та Костянтинівки. При цьому використовували підроблені марки акцизного податку України. Кожний учасник підпільного бізнесу відповідав за певний напрямок роботи. Зокрема, за зберігання, доставку, за налагодження контактів з потенційними клієнтами, організацію та контролю за діяльністю учасників.

На Донеччині викрили партію у 50 тонн фальсифікованого алкоголю

У понеділок, 3 червня, оперативники управління захисту економіки в Донецькій області, слідчі Головного управління Національної поліції під керівництвом військової прокуратури об’єднаних сил провели санкціоновані обшуки за місцем зберігання, реалізації фальсифікату та за місцем проживання фігурантів.

Було вилучено 7 тонн горілчаної продукції у тарі типу «bag-in-box» та 85 тисяч пляшок «горілки». Крім того, вилучено 920 тисяч гривень та 9850 доларів США, одержаних від збуту алкогольного фальсифікату, а також господарська документація, «чорнові» записи обсягів реалізованої продукції та місць збуту фальсифікату.

На Донеччині викрили партію у 50 тонн фальсифікованого алкоголю

Наразі проводяться заходи з метою встановлення всіх причетних до злочину осіб.

Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч. 2 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про затримання правопорушників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

На Донеччині викрили партію у 50 тонн фальсифікованого алкоголю

Нагадаємо, що сьогодні 5-річчя звільнення міста Лиман Донецької області від російської окупації.

 

загрузка…

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *