НАБУ передало до суду справу про розкрадання морського торговельного флоту

Національне антикорупційне бюро України передало до Печерського районного суду Києва обвинувальний акт стосовно колишнього президента АТ «Сі Трайдент» і екс-директора судновласницької компанії Zealand Holdings Inc., яким інкримінують заподіяння державі збитків на загальну суму понад 219 млн грн.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Обом особам інкримінують скоєння злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

За даними слідства, обвинувачувані спільно з посадовцями Міністерства інфраструктури України протягом 2012 року з порушенням вимог українського законодавства продали за заниженими цінами морські торговельні судна African Lark, Etna, Elbrus і Everest, раніше передані Міністерством транспорту України як внесок у статутний фонд «Сі Трайдент».

Згідно з висновками експертизи, ці дії завдали державі збитків на загальну суму понад 219 млн грн.

Як повідомлялося, досудове розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали в грудні 2015 року після передання відповідних матеріалів Генеральною прокуратурою України.

У січні 2018 року екс-чиновникам «Сі Трайдент» і Zealand Holdings Inc. було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, 25 липня підозрюваним і їхнім захисникам було відкрито матеріали справи для ознайомлення.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *