«Нафтогаз»: Бойко і Медведчук намагаються допомогти «Газпрому» не віддавати борги

Виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко вважає, що своїми діями лідери «Опозиційної платформи – За життя» Юрія Бойка і Віктора Медведчука намагаються допомогти «Газпрому» не віддавати борги Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Коментуючи останній візит українських політиків до Москви, Вітренко зазначив: «Передвиборчі шоу Медведчука та Бойка з їхніми візитами до Москви та фейковими «переговорами по газу» змушують звернуту увагу на таке. «Газпром» заборгував «Нафтогазу» вже майже 3 мільярди доларів. У перерахунку на кожну українську родину – це приблизно 200 доларів».

Він додав: «У нашій скарзі на Єврокомісію ми детально пояснюємо як Газпром зловживає своїм домінуючим становищем (монополією) на європейському ринку. Якби «Газпром» це не робив, то в Україні би імпортний газ був дешевшим якраз приблизно на ті ж 25 відсотків. І транзит газу би через Україну зберігався».

Відзначимо, у вівторок, 10 липня, Юрій Бойко та Віктор Медведчук зустрілися з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим. Під час зустрічі Бойко заявив, що про нібито можливість до початку серпня підписати контракт з «Газпромом» на пряму поставку газу в Україну.

Нагадаємо, минулого місяця  у «Газпромі» пообіцяли Бойку та Медведчуку знижку на газ для України.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *