Нардеп Гончаренко роздає вино та солодощі у своєму окрузі – ЦПК

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко активно готується до парламентських виборів, роздаючи подарунки від себе потенційним виборцям свого округу.

Про це інформує Центр протидії корупції (ЦПК).

Зокрема, виборцям з Балти Одеської області Гончаренко подарував від себе вино, пачку цукерок, чашку, іменний пакет із написом російською «С праздником» і «С днем рождения!».

Водночас у ЦПК зауважили, що нардеп-мажоритарник уже не вперше зловживає довірою місцевих мешканців. У 2017 році Олексій Гончаренко разом із головою Куяльницької ОТГ Сергієм Паламарчуком приписали собі ремонт дитсадка, який насправді відремонтували за кошт області та села.

Крім цього місцеве видання додає, що ремонт садка був не останнім промахом Гончаренка. Йдеться про так звану програму «Подольськ – північна столиця Одеської області», яку нардеп анонсував на виборах до Верховної Ради і яку досі не реалізував.

Нагадаємо, Гончаренко 24 квітня на вході до Маріїнського палацу повісив плакат із поцілунком новообраного президента Володимира Зеленського та олігарха Ігоря Коломойського.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *