Нардеп від «Відродження» створив власну мережу з підкупу виборців

В Одеській області поліція викрила мережу з 20 осіб, які підкупали виборців на користь мажоритарного кандидата в народні депутати від «Відродження».

Про це повідомило ГУ Нацполіції в Одеській області.Виборцям пропонували до 1,5 тис. грн за фото бюлетеня в «Месенджері», на якому позначка буде стояти навпроти потрібного кандидата.

«Встановлено, що злочинна схема діяла ймовірно на користь кандидата у народні депутати до Верховної Ради Віталія Барвіненка», – заявили в поліції.

Зловмисники агітували, формували списки виборців та розподіляли кошти у місті Білгород-Дністровський, а також Білгород-Дністровському, Татарбунарському та Кілійському районах.

Барвіненко наразі є народним депутатом, обраним по виборчому округу №141 в Одеській області, та входить в парламентську групу «Партія Відродження».

«Поліцейські вилучили списки з прізвищами громадян, які «продали» свій голос, списки із зазначенням грошових коштів. Також вилучено телефони з перепискою між учасниками злочинної групи, ноутбуки, в яких знаходиться списки «куплених» виборців, їх дані тощо», – йдеться у повідомленні.

Наразі поліція відкрила кримінальне провадження за ст.160 Кримінального кодексу – підкуп виборця, учасника референдуму.

Як повідомлялося, поліція викрила депутата сільради у дискредитації «Голосу» на користь партії Петра Порошенка.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *