Нардепи відмовилися збільшувати розмір компенсації постраждалим в ДТП

Верховна Рада зняла з розгляду законопроекти №3670 і №3551, спрямовані на покращення правил обов’язкового автострахування, а також провалила законопроект №3670-д з новою редакцією закону про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСАЦВ).

Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

За ключовий для ринку ОСАЦВ законопроект № 3670-д у першому читанні проголосувало всього 142 народних обранця. Повернути документ на доопрацювання комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності теж не вдалося – за таке рішення дали 194 голоси замість необхідних 226.

Однією з важливих ініціатив законопроекту № 3670-д є поступове підвищення максимальних страхових сум з нинішніх 100 тис. гривень за шкоду, заподіяну майну (і з 200 тис. гривень – за шкоду життю і здоров’ю), до 16 млн гривень (100 млн гривень) у 2025 році. Перше підвищення пропонувалося провести 1 січня 2020 року – до 0,5 млн гривень і 1 млн гривень відповідно.

Документ також мав привести у відповідність із судовою практикою, що вже склалася, розмір моральної шкоди – 25 мінімальних зарплат (93 тис. гривень).

Зняті з розгляду законопроекти передбачали усунення невідповідності в законодавстві євродирективам щодо визначенням страхової суми за шкоду життю і здоров’ю.

Як повідомлялося, народні депутати зареєстрували законопроект, який може через три місяці залишити Україну без електроенергії.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *