НАЗК передало до суду 7 протоколів щодо посадовців МВС

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) скерувало до суду 7 протоколів про адміністративні правопорушення за несвоєчасне подання електронних декларацій чиновниками Міністерства внутрішніх справ (МВС).

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Відповідні протоколи Нацагентство склало за результатами планової перевірки дотримання вимог закону «Про запобігання корупції» у МВС.

Так, троє посадовців МВС несвоєчасно подали повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, внаслідок отримання доходу на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Ще два протоколи складено стосовно підлеглих глави МВС Арсена Авакова, які подали декларації за 2017 рік із запізненням без поважних причин, а також два протоколи щодо колишніх службовців міністерства за несвоєчасне подання декларацій перед звільненням.

У НАЗК зазначають, що такі порушення тягнуть за собою відповідальність, передбачену ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення .

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції зробило позитивні висновки щодо декларації президента України Петра Порошенка, не провівши повної перевірки.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *