Невдовзі може початися евакуація дітей з Херсонської області

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв стверджує, що з високою долею імовірності буде проведена евакуація неповнолітніх з населених пунктів півдня області, які розташовані у близькості до місця розташування заводу Кримський титан. Про це він повідомив в ефірі 112 Україна.

«У нас уже є загроза того, що від завтрашнього дня ми, перш за все, будемо своїх дітей, з Херсонської області, також евакуювати», – заявив Гордєєв.

За словами губернатора, ситуація стала гірше у зв’язку з тим, що вітер змінився у бік Херсонської області і хімічні речовини з Криму поширюються на територію регіону.

Також зв’язку з екологічною катастрофою від 6 вересня закриті контрольні пункти в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка» на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом. Працює наразі лише КПВВ «Чонгар», який продовжить роботу у штатному режимі.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Армянську у повітря поширились викиди кислоти з накопичувача заводу «Кримський титан». Після цього підприємство призупинило свою роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *