Новий комп’ютер-гібрид з’явився в продажу (ФОТО)

Відбулась презентація оригінального комп’ютера-клавіатури під назвою OneBoard Pro. Сама система працює на Android 4.4, а все "залізо" машини поміщено в клавіатуру.
Модель виявилась досить унікальною. Цікаве рішення нагадує користувачам про Commodore 64 і Spectrum. Комп’ютер досить компактний, і можна подумати, що це скоріше сувенірна іграшка, ніж повноцінний пристрій. Проте технічні характеристики пристрою перебувають на несподівано високому рівні.

Отже, апарат містить:
основний чотириядерний процесор Rockchip RK3288 з частотою 1,8 ГГц та відеопроцесор Mali-T764 з підтримкою DirectX11;
оперативна пам’ять — 2GB DDR3, що для подібного комп’ютера немало;
вбудованої пам’яті всього 16 гігабайт, зате є роз’єм для microSD-карток, що дозволяє істотно розширити можливості комп’ютера.
Пристрій підтримує бездротовий зв'язок 802.11 b/g/n Wi-Fi та Bluetooth 4.0.
Відеовхід/вихід типу HDMI,та окремо відеовхід типу DVI.
Оснащений двома USB 2.0. Комп’ютер важить близько 2.76 кілограма, що для подібного невеликого пристрою вельми пристойно. Габарити апарату — 332 х 178 х 40 мм.
Електроживлення забезбечує адаптер розрахований на 5V/2A.
Модель обладнана LED-підсвіткою, причому не тільки клавіш, але і всіх роз’ємів, так що потрібний дріт можна буде без зусиль вставити в гніздо навіть у повній темряві. Пристрій можна приєднати до традиційного комп’ютера і використовувати в якості стандартної клавіатури.

У зарубіжних магазинах, де новинка вже представлена, комп’ютер-гібрид коштує не надто дешево — близько трьохсот доларів. Але, якщо постаратися, можна знайти цей пристрій за більш доступною ціною. На деяких китайських майданчиках за нього просять близько 208 доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *