Понад 75% українців вважають корупцію серйозною проблемою

Більшість громадян України вважають війну на Донбасі, низькі зарплати та корупцію найбільш серйозними проблемами в країні.

Про це свідчать результати дослідження, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Так, воєнні дії в Донецькій і Луганській областях дуже серйозною проблемою називають 81,6% респондентів, низькі зарплати – 81,4% опитаних, корупцію – 75,5%.

Найбільш гострою українці вважають, зокрема, політичну корупцію на найвищому рівні (73,2%), повсякденну побутову корупцію (53,3%), корупцію в бізнесі (47,4%).

Серед найсерйозніших проблем українці також вказують: 71,3% – високу вартість і низьку якість медичних послуг; 71,2% – високу вартість і низьку якість житлово-комунальних, транспортних та інших послуг; 68,8% – неконтрольовану владу; 68,3% – безробіття; 67,8% – несправедливість у системі правосуддя; 64,8% – злочинність; 62,3% – втрату контролю над Кримом; 61,6% – наркоманію; 59% – надмірну бюрократію.

Дослідження проводилося у травні-вересні в усіх областях України, крім Криму та тимчасово окупованих територій Донецької й Луганської областей.

Нагадаємо, директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко заявив, що найбільш імовірною причиною протестів в Україні є підвищення комунальних тарифів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *