Порошенко вручив вдові виконавця унікальних спецоперацій в тилу окупантів його "Золоту зірку"

У день 25-річчя створення воєнної розвідки України президент Петро Порошенко вручив вдові генерал-майора, керівника спеціального резерву Головного управління розвідки Міністерства оборони Максима Шаповала орден «Золота зірка» Героя України.

Про це повідомляє прес-служба українського лідера.

«Генерал-майор Максим Шаповал нагороджений високою державною нагородою за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки держави, самовіддане служіння українському народу», — йдеться у повідомленні.

Президент акцентував на тому, як Верховна Рада аплодувала керівнику Шаповалу, який був вбитий під час терористичної атаки.

«Це вбивство ще раз підтверджує, яким небезпечним ворогом є кремлівський режим», — зазначив він.

Порошенко вручив вдові виконавця унікальних спецоперацій в тилу окупантів його "Золоту зірку"

«Генерал-майор Максим Шаповал був професіоналом з великої літери, мужнім, безстрашним воїном, який віддав своє життя за Україну. Це зразок українського воїна, на прикладі якого виховуватимуться покоління українських розвідників», — додав президент.

Також президент вшанував пам’ять військовослужбовців-розвідників, які загинули під час виконання бойових завдань на сході.

Глава держави поклав квіти до пам’ятних стел, що розташовані на території частини. Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *