Розведення сил біля Золотого почалося: відео

У штабі Об’єднаних сил заявили, що у вівторок, 29 жовтня, о 12:00 розпочалося розведення сил на другій ділянці поблизу Золотого Луганської області. Розведення відбувається дзеркально з обох сторін.

Розведення стало можливим після того, як протягом семи днів з обох сторін було дотримано режиму тиші на цій ділянці, повідомили у штабі ООС.

Важливо! Старт розведення військ у Золотому: що про це відомо

Початок розведення сил та засобів вже так само підтвердлили представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які працюють у цій ділянці.

В Об’єднаних силах також запевнили, що українська сторона вживатиме усіх необхідних заходів для того, аби відведення сил не послабило оборонної можливості українських підрозділів на тих ділянках, де воно проводиться.

Влада у жодному випадку не залишить місцеве населення поза увагою, оскільки всі заходи проводяться з однією метою – безпека на зазначених ділянках розведення, збереження життя та здоров’я мирних жителів та військовослужбовців,
– заявили у штабі.

Резюмуючи, там пояснили, що ворожий обстріл про який було повідомлено напередодні, було здійснено за межами ділянки розведення військ.

Прессекретарка представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер також підкреслила, що про розведення вже повідомлено контактну групу. На підтвердження початку розведення сил з обох боків було запущено сигнальні ракети.

Запуск сигнальних ракет перед початком розведення: дивіться відео

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *