СБУ назвала вбивцю генерала ГУР Міноборони Шаповала

Голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак заявив, що підозрюваним у вбивстві українського генерала розвідки Максима Шаповала є громадянин Олег Шутов. Про це Грицак повідомив на брифінгу, зазначивши, що Шутов наразі переховується на окупованій частині Донбасу, передає УНН.

«Громадянин України Шутов Олег Миколайович 66 р.н., мешканець міста Донецьк. Саме ця особа 6 червня 2017 року заклала вибуховий пристрій під автомобіль українського генерала розвідки Максима Шаповала», – зазначив голова СБУ.

За словами Грицака, Шутов здійснив теракт на замовлення російських спецслужб. Він зазначив, що підозрюваний орендував парко місце поруч з місцем, де ставив свою машину Шаповал. Глава СБУ додав, що саме Шутов заклав вибухівку в автомобіль Шаповала.

СБУ також показала відео з Шутовим перед моментом закладання вибухівки під машину генерала. За інформацією відомства, після злочину він виїхав до Росії, а потім зник на Донбасі.

НагадаємоСБУ засекретила інформацію про розслідування кримінального провадження про вимагання й отримання через посередника 30 тис. доларів радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Віктором Коржем.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *