СБУ відкрила справу на бізнес-партнера Коломойського — голову Волинської облради Палицю

СБУ відкрила справу на бізнес-партнера Коломойського - голову Волинської облради Палицю

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом можливого службового підроблення голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та його заступників.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Зазначено, що слідчим управлінням Головного управління СБУ в Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування від 23 лютого за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст . 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що невстановлені особи вносили неправдиві відомості в офіційні документи, а саме підписували від імені голови обласної ради, розпорядження голови ради з кадрових питань, розподілу бюджетних коштів та комунального майна, з інших питань, в той час, коли голова облради перебував за кордоном. За період з 2016 року по вересень 2017 Палиця перебував за кордоном 338 днів. У той же час, Палиця міг перебувати за кордоном у службових відрядженнях, однак 07.09.2017 він заявив на прес-конференції, що літав до Швейцарії до своєї сім’ї. До підписання зазначених разпоряджень у відсутність голови облради можливо причетні до його заступники", — сказано в матеріалах суду.

У березні поточного року СБУ попросила у суду доступ до документів, які знаходяться у Волинській облраді, а саме, до оригіналів посадових обов’язків голови Волинської обласної ради, його першого заступника та заступника; оригіналів табелів обліку робочого часу вказаних чиновників; оригіналів підписаних в 2016 і 2017 роках від імені Палиці розпоряджень з кадрових питань, розподілу бюджетних коштів та комунального майна, з інших питань, в документальному (письмовому) та електронному вигляді.

Також суд дозволив правоохоронцям вилучити зразки підпису Палиці та його заступників.

Як повідомляли раніше ЗМІ, 4 квітня 2018 року Палиця заявив про виявлення обладнання для прослуховування у приміщенні під дахом будівлі Волинської облради.

У листопаді 2015 року Волинська обласна рада обрала своїм головою депутата від партії "Українське об’єднання патріотів" ("Укроп") Ігоря Палицю, який є соратником і бізнес-партнером олігарха Ігоря Коломойського.

«Аргумент»

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *