Слідом за Луценком вибачень від Гриценка зажадав Гелетей

Начальник Управління державної охорони (УДО) генерал-полковник Валерій Гелетей зажадав вибачень від колишнього міністра оборони та кандидата у президенти України Анатолія Гриценка.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи заяви Гриценка, зроблені ним у телеінтерв’ю.

Гриценко, зокрема, заявив, що Гелетей не служив в армії, а в 90-х працював в УБОЗ та УБЕЗ, де нібито займався «суцільним хабарництвом і кришуванням».

У відповідь на це Гелетей зазначив, що саме зведені загони Управління держохорони під його керівництвом першими вирушили в зону бойових дій на Донбас.

За словами керівника УДО, більшу частину свого життя він працював й очолював підрозділи боротьби з організованими бандформуваннями і підрозділи кримінальної розвідки, «і саме цей досвід був вкрай необхідний для боротьби з терористичними і бандитськими угрупованнями в районі бойових дій в 2014 році».

«Ви б це дуже добре знали, якби йшли пліч-о-пліч, звільняючи будинок за будинком, розміновуючи залишені терористами розтяжки, знімаючи з українських адміністративних будівель прапори сепаратистів і РФ, які й досі лежать у моєму кабінеті як нагадування. Зайдіть у гості вибачитись за свої слова, і я вам покажу ці прапори!», – написав Гелетей.

Принагідно він також звинуватив Гриценка в тому, що останній, перебуваючи на посаді міністра оборони, «розпродав армію, систематично розвалюючи її корупційними схемами».

Нагадаємо, раніше вибачень від кандидата у президенти Анатолія Гриценка вимагав генеральний прокурор Юрій Луценко за образу на адресу його сина. Після цього Гриценко перепросив у сина Луценка, проте генпрокурора звинуватив у «патологічній брехні».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *