Спорт проти грипу: як не злягти з небезпечною хворобою

Фізична активність знижує ризик підхопити ГРВІ на більш ніж 20%. Лікарі радять щотижня приділяти 150 хвилин аеробним вправам помірної інтенсивності або 75 хвилин для інтенсивного тренування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, виконуюча обов’язки голови міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун опублікувала в Facebook новий пост про користь фізичної активності, особливо в період епідемій.

За її словами, до вправ помірної інтенсивності, коли людина спалює від 3,5 до 7 ккал в хвилину, відносяться: ходьба, їзда на велосипеді із середньою швидкістю, йога або танці. Інтенсивні навантаження – це біг, швидка ходьба або бойові мистецтва (витрачається більше 7 ккал в хвилину).

Супрун також наводять список дій, які допоможуть не захворіти взимку і одночасно замінити настільки необхідні фізичні вправи:

Прогулянки – це покращує роботу серцево-судинної системи і допомагає підготувати судини до перепадів температур. Вуличні прогулянки знижують стрес і сприяють утворенню вітаміну D.

Правильний вибір одягу – велика кількість одягу, сковує рухи, намагайтеся, щоб було зручно. Пам’ятайте, що верхній одяг повинен захищати як від вітру, так і від снігу. Не забувайте про термобілизну.

Будьте активними – розмовляйте по телефону стоячи, піднімайтеся сходами замість ліфта, ходіть пішки по ескалатору, виходьте на зупинку раніше, паркуйте машину подалі від офісу. Якщо не хочете виходити на вулицю, займіться прибиранням будинку – миття вікон, викидання сміття та систематизація продуктів в холодильнику – все це також допомагає бути активними.

Нагадаємо, майже 152 тисячі українців захворіли грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями на початку листопада.

Завідуюча відділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних захворювань НАМН України Алла Мироненко розповіла, коли українцям доведеться зіткнутися з епідемією грипу. На її думку, різке зростання захворюваності може відбутися в кінці січня наступного року. Вона також додала, що рівень захворюваності в цьому епідеміологічному сезоні прогнозується значно більш високий, ніж у попередні роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *