Сюмар задоволена, як швидко в Україні заборонили телеканали РФ: Панували в свідомості

За допомогою жорстких кроків щодо теле-, кіно- та друкованої продукції Росії Україні вдалося захистити себе в інформаційній сфері.

Відповідну заяву зробила народна депутатка Вікторія Сюмар (фракція «Народний фронт») під час засідання парламенту 19 лютого, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«У дні, коли в центрі Києва розстрілювали Небесну сотню, Росія вже почала окупацію українського Криму. На території України працювали російські пропагандистські телеканали. Вони панували в свідомості людей і фактично відкривали дорогу російським гарматам та бронетехніці», – зазначила вона.

За словами Сюмар, Україна постала перед величезним викликом, перед яким європейські країні не стикалися протягом багатьох десятиліть.

«Ми поставили перед собою завдання закрити російські пропагандистські канали. Ми отримували десятки звернень від європейських структур, де йшлося про те, що не можна цього робити, бо це не демократичний засіб. Я дуже рада, що ми це зробили максимально швидко й у максимально законний спосіб – рішенням суду. І це фактично зупинило розпалювання міжнаціональної ворожнечі, яким займалися ці телеканали. Сьогодні країни Європи доходять до тих самих висновків і роблять подібні речі в себе», – сказала нардепка.

Раніше повідомлялося, як Сюмар прийшла в Раду з сумочкою вартістю в три «мінімалки».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *