Третина жінок ходять на побачення заради безкоштовної вечері в ресторані, – вчені

Під час опитувань частина жінок відверто зізнаються: вони погоджуються на зустріч з чоловіком тільки з однією метою – провести час у гарній обстановці ресторану і безкоштовно отримати смачну вечерю.

Про це повідомляє ukrhealth.

У тому, що жінкам властива меркантильність навіть в питаннях романтичних відносин, змогли переконатися американські дослідники з Університету Азуса.

«Більше третини представниць слабкої статі погоджуються на побачення тільки щоб безкоштовно повечеряти в ресторані», – наводиться їх заява в публікації журналу Social Psychological and Personality Science.

Як повідомляється в статті, вивченням питання про те, що керує жінками, коли вони погоджуються піти на побачення, вчені вирішили зайнятися після низки публікацій у ЗМІ.

У них були викладені відверті зізнання жінок про свої мотиви, що спонукають їх провести романтичний вечір в компанії чоловіка. Судячи з цих зізнань, багато жінок просто використовували своїх супутників. Чоловіки були не цікаві – набагато більше приваблювала перспектива провести час з комфортом.

Спочатку дослідники засумнівалися в цьому, визнавши, що в публікаціях перебільшують ступінь жіночої підступності. Психологи запросили взяти участь в анкетуванні приблизно 800 жінок. Їх опитування показало, що заради безкоштовної вечері на побачення з чоловіком ходили 33% учасниць.

Вченими був складений психологічний портрет, що визначає тип жінок, що надходять таким чином. За словами дослідників, в основному, це жінки, які страждають від нарцисизму і психопатії, а також дотримуються традиційних уявлень про ролі чоловіків і жінок.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *