У Київській школі економіки розповіли, як вчитимуть нардепів від «Слуги народу»

Майбутні депутати від «Слуги народу» пройдуть тижневе навчання у Київській школі економіки. Після цього вони отримають портфель з чотирьох документів.

Вони мають допомогти їм працювати в парламенті, про це сказав почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов в ефірі «Громадського».

Цікаво: Мажоритарники «Слуги народу»: представник партії пояснив, чому висувалися фотограф та няня

На навчання до Київської школи економіки «Слуга народу» відправить понад 200 майбутніх депутатів Верховної Ради. Перший обіцяний документ – особиста стратегія.

«Вона полягає в тому — ким я хочу стати як депутат. Через 5 років, через 3 роки, через рік. За що я хочу бути відомим», – пояснив він.

Другим таким документом є пропозиція політики. Він завтердить, як впроваджувати «реальну політику для того, щоби стати відомим». Третій документ – законотворчість чи законодавча ініціатива, яка має впровадити цю політику на законодавчому рівні.

Четвертий документ — план впровадження. Це побудова коаліції, аналіз ситуації, щоби цей законопроект не вмер, а був прийнятий,
– додав Милованов.

Він додав, що вартість навчання 2 комерційна таємниця. Однак оскільки за нього платить партія «Слуга народу», то вартість можна буде побачити у її звіті.

Партія «Слуга народу» лідирує на парламентських виборах – у неї 43,17% голосів за резульатами підрахунку майже 100% протоколів. Найбільше її представників отримали першість на мажоритарних округах – тому саме ця політична сила отримає найбільше місць у новому парламенті – разом 253. 

У Київській школі економіки розповіли, як вчитимуть нардепів від "Слуги народу"
Скільки місць отримають політичні сили у новій раді/ Інфографіка 24 каналу

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *