У львівському дворику організували концерт класичної музики

Незвичну імпрезу організували для мешканців львівського мікрорайону Сихів. У звичайний літній день, у міському дворику посеред багатоповерхівок справжній струнний оркестр виконав для львів’ян класичні твори відомих композиторів.

Зібрати повне подвір'я меломанів різного віку — така затія виникла у місцевого підприємця і політика Андрія Зібрана. І не лише класична музика привабила слухачів — у перерві між творами був час поговорити і про життєві проблеми львів'ян. Не обійшлося без політики.

“Я вважаю, що кожен українець, кожен львів’янин має знати в обличчя політиків, які балотуються до Верховної Ради, — повідомив на зустрічі Андрій Зібран. — Сьогодні львів'яни мали можливість зустрітися зі мною і поспілкуватися наживо, а також задати ті питання, які тепер хвилюють кожного”.

Без офіціозу та довгих промов — мешканці Сихова були приємно вражені оригінальній зустрічі. Лише музика та відкритий діалог з політиком. 

“Я була вдома. Почула музику, і подумала — де ж то такий оркестр симфонічний грає, — поділилася власними враженнями слухачка Любов Горбаченко. — Ще більше здивувалася, коли спустилася роздивитися донизу. Побачене мене шокувало”.

“Знаєте, я не так часто зустрічаюся з кандидатами, а щоби вони прийшли до народу так, мені це сподобалося, — повідомив Сергій Зубрицький. — На сьогоднішній день те, що він ось так близько до нас прийшов і розповів так, своєю мовою – це нормально”.

Під час розмови із мешканцями Андрій Зібран розповів про себе. Повідомив, що є мешканцем Сихова і все життя присвятив Львову. Озвучив політик і про свої подальші наміри. Насамперед зазначив, — актуальним сьогодні є запит на справедливість. І ця справедливість має стати законом.

“Часто буває, що за брендом партії ховаються люди, які мають дуже сумнівну репутацію, — вважає Андрій Зібран. — Натомість, як бачите, ми відкриті до діалогу”.

Андрій Зібран також пообіцяв, що з огляду на інтерес і на відгуки, планує провести ще кілька таких незвичних зустрічей упродовж наступних кількох тижнів.

 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *