У Харкові судять поліцейських, які вибивали «зізнання» у студентів

У Київський районний суд Харкова спрямований обвинувальний акт проти двох поліцейських одного з районних відділів міста, які вибивали «зізнання» у неповнолітніх студентів. Про це повідомили в регіональній прокуратурі в середу, 1 серпня.

У повідомленні йдеться про те, що у травні 2017 року дільничні офіцери поліції силою змусили двох неповнолітніх студентів зізнатися в порушенні порядку.

За даними слідства, в той вечір студенти були на концерті, що проходив на стадіоні університету, і, щоб краще бачити сцену, залізли на бетонні плити поруч з майданчиком. Це не сподобалося поліцейським, які в цей час були поруч.

«Вони підійшли до підлітків і наказали їм злізти на землю, ті відмовилися. Правоохоронці схопили хлопців за руки і стали тягнути до дільничного пункту. Студенти чинили опір. Правоохоронці застосували силу», – розповіли в прокуратурі.

Відзначається, що поліцейські викручували хлопцям руки, били їх і душили. Крім того, знущання продовжилися і в службовому кабінеті, де правоохоронці в результаті вибили з затриманих визнання в «скоєнні хуліганських дій».

Чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.

Нагадаємо, Департамент патрульної поліції Національної поліції України подає позови до суду до співробітників патрульної поліції з метою стягнення вартості ремонту патрульних автомобілів Prius.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *