В Азербайджані підозрюваного у побитті Найєма відпустили на свободу

Магомед-Амін Саітов, підозрюваний у побитті народного депутата від БПП  Мустафи Найєма, відпущений на свободу правоохоронцями Азербайджану.

Про це Стране розповів адвокат Ігор Синиченко, який представляє інтереси чеченських молодих людей, у яких виник конфлікт з нардепом у центрі Києва 30 квітня.

За його словами, Саітова дійсно затримували, але потім відпустили. Причому це сталося ще «два-три дні тому», і інформацією про це адвокати підозрюваних в хуліганстві чеченців володіли ввечері 5 травня.

«Дійсно, Магомед-Амін був затриманий. Причому зроблено це було на особисте прохання одного з провідних українських політиків, який подзвонив першому заступнику міністра МВС Азербайджанської Республіки Вілаєту Ейвазову«, – сказав Синиченко.

Адвокат стверджує, що ніякого засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Саітову в Азербайджані не проходило.

«Він був відпущений у зв’язку з відсутністю відповідних документів з української сторони. Зараз Саітов знаходиться на волі», – зазначив Синиченко.

Він підкреслив, що «це не означає, що Магомед-Амін збирається тепер ховатися».

«Ми хотіли, щоб Магомед-Амін приїхав сам, але тепер йому буде складно виїхати з Азербайджану до завершення екстрадиційної процедури. Фактично, вітчизняні силовики самі завадили прискорити його повернення», – сказав адвокат.

Синиченко уточнив, що в залежності від того, який пакет документів направить українська сторона правоохоронцям Азербайджану для забезпечення видачі Саітова, адвокати чеченця в подальшому приймуть рішення – чи будуть вони погоджуватися на добровільну екстрадицію підозрюваного в Київ.

Нагадаємо, раніше заступник генпрокурора Євген Єнін повідомляв, що запит на екстрадицію Магомеда-Аміна Саітова, підозрюваного у побитті народного депутата Мустафи Найєма, поки що ніхто до Азербайджану не подавав.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *