В Азовське море зайшло російське судно «Єйськ» – ЗМІ

Росія продовжує посилювати свою присутність поблизу українських берегів в Азовському морі. Так своє угруповання в регіоні агресор поповнив малим протичовневим кораблем «Єйськ», що належить до Чорноморського флоту ВМС РФ

Цей корабель входить до складу 181-го дивізіону малих протичовнових кораблів з охорони водного району. Про це повідомляє «Український мілітарний портал«.

Як РФ контролює акваторію Чорного моря: Сі Бриз-2019: російські кораблі «контролюють» судна НАТО та мінування Морвокзалу в Одесі

Судно пройшло арку моста біля Керчі в напрямку Азовського моря. На Чорному морі він приписаний до Новоросійської військово-морської бази Чорноморського флоту Росії,
– йдеться у повідомленні.

Додамо, що судно було спущено на воду 12 квітня 1989 року на підприємстві «Ленінська Кузня» (сучасна назва – «Кузня на Рибальському») А вже 28 лютого 1990 року корабель увійшов до складу 181-го дивізіону малих протичовнових кораблів 184-ї бригади охорони водного району Чорноморського флот ВМФ СРСР з базуванням в місті Поті (Грузія).

Зазначимо, що за 5 років анексії Криму Росія зуміла перетворити півострів на велетенську військову базу. Так, Росія майже втричі збільшила чисельність своїх військовослужбовців на півострові: з 12 до 32 тисяч осіб. Це супроводжувалося також різким збільшенням військових потужностей у Криму.

Які ще сили утримує Росія на кордоні з Україною? Росія утримує понад 82 тисячі військових вздовж кордону з Україною, в анексованому Криму та на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Весь цей час, в Кремлі цинічно наголошують, що не мають жодного стосунку до війни на Донбасі і їхніх солдатів нібито там немає.

Загалом вздовж державного кордону України у Ростовській області РФ розміщено понад 25 батальйонних тактичних груп і активно формується 150-та мотострілецька дивізія.

звідки Росія може напасти на Україну
Звідки Росія може напасти на Україну: інфографіка 24 каналу

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *