В ПЦУ розповіли, що робити з бабусями, які не пускають до храму без хустки

Людина, яка ходить до храму, здатна сама зробити висновки щодо свого зовнішнього вигляду, а бабусям, які забороняють заходити до церкви без хустки, треба дарувати християнську любов і розуміння.

Про це  в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів священнослужитель Православної церкви України, колишній речник УПЦ Московського патріархату (до 2014 року) Георгій Коваленко.

За словами священика, буває, що церковні люди перетворюються на фарисеїв у своєму намаганні змусити всіх дотримуватися відповідного зовнішнього вигляду під час відвідування храму.

“Про це треба говорити зі священиком, церковними людьми, бо іноді ці церковні люди перетворюються на фарисеїв.  Моя думка – не слід аж так акцентувати увагу на одязі. Людина, яка один раз зайшла в храм без хустки, не має відчути на собі дискомфорту. Я вважаю, що людина – розумне створіння і сама може зробити висновки, без бабусь. І, якщо людина стане постійною парафіянкою чи парафіянином, то згодом і її зовнішній вигляд набуде відповідних традиційних ознак”, – зазначив Коваленко.

Що стосується бабусь в храмі, які намагаються кожного, хто не відповідає їхнім уявленням про християнина, смикнути за руку, Коваленко попросив всіх бути добрішими і поблажливішими.

“З ними також треба працювати, їх треба любити і розуміти. Вони також, можливо, десь обділені любов’ю своїх онуків. У християн треба виховувати бажання ділитися любов’ю, а не стусанами”, – наголосив священик.

Повний текст інтерв’ю з священнослужителем Православної церкви України, колишнім речником УПЦ Московського патріархату (до 2014 року) Георгієм Коваленком читайте тут:  Чи потрібна жінці хустка в храмі, в нас навіть не обговорюється – священик ПЦУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *