В Раді нагадали Коломойському, як він зізнався, що давав хабарі за контроль над «Укрнафтою»

Нардеп Павло Різаненко пригадав, як Коломойський сам йому розповідав, як у 2004 році ледь не щомісяця платив тодішнім держпосадовцям за те, щоб мати оперативний контроль над «Укрнафтою»

Член парламентського комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності та заступник голови спецкомісії з приватизації Павло Різаненко в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому» розказав, як у квітні 2015 року Ігор Коломойський прийшов на засідання спеціальної контрольної комісії з приватизації і прямо на засіданні під відеозапис розповів багато цікавого. Ця розповідь може потягнути на декілька кримінальних справ щодо олігарха.

«Він сказав, що у 2004 році ледь не щомісяця платив тодішнім держпосадовцям за те, щоб мати оперативний контроль над «Укрнафтою». Він буквально показував тоді документи, де було вказано, що «сторона 1» з боку держави забезпечує контроль над підприємством «стороні 2», ставить підконтрольного цій другій стороні голову правління, під документами буквально стояли підписи», — розповів Різаненко.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *