В Україні можуть ввести техогляд, який проводитимуть прямо на дорозі і «на око»

В Україні повернуть технічний огляд транспортних засобів. Як з’ясували журналісти «Фрази», процедура зазнала дуже серйозних змін.

Інформацію про те, що тепер техогляд буде проходити не так, як було раніше, підтвердив лідер об’єднання «Сила Громад» Андрій Карпенко на своїй сторінці в Facebook, приклавши до посту скріни відповідних документів.

«Ну не може наша влада працювати нормально, вона просто не здатна на адекватні рішення! Отримав проект наказу МВС, яким фактично повертають технічний огляд транспортних засобів. Здається, нормальна ініціатива, але має свої недоліки», – написав він.

При цьому Карпенко зазначив, що документ ще не в публічній площині, а «протягнути» його хочуть швидко і без розголосу. «Чому? Тому що планується, що перевіряти авто будуть поліцейські прямо на дорозі, а відповідність технічного стану вимогам встановлювати… візуальним оглядом!!! Уявляєте, як дівчина-патрульна буде “на око” перевіряти справність ходової частини, гальм, двигуна? Або на дороги випустять поліцейських-кіборгів з вбудованими системами дистанційного визначення несправності машини на ходу?»- цікавиться лідер об’єднання «Сила Громад».В Україні можуть ввести техогляд, який проводитимуть прямо на дорозі і «на око»

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *