Вакарчук співав російським олігархам у Монако, коли в Україні вже йшла війна

Лідер політичної партії “Голос” і гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розважав російських багатіїв під час війни на Донбасі.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його пост у Facebook, юрист Андрій Портнов оприлюднив відео виступу “Океану Ельзи” перед російською публікою у 2015 році.

“Публікую посилання на виступ морального авторитета нації Вакарчука, який у вересні 2015 року, коли українські воїни гинули на сході країни, веселив на Лазурному узбережжі в Монако московських гостей на заході у одного з російських горілчаних олігархів”, – заявив юрист.

У коментарях до свого посту Портнов уточнив, що мова йде про вечірку у Олександра Мечетіна – власника компанії Beluga Group, яка випускає популярні в Росії горілчані бренди. Після публікації Портнова відео з першоджерела оперативно видалили.

Ще цікавіше Святослав Вакарчук зустрів новий, 2015-й рік. Він відзначив його в Майамі – на так званій “російській вечірці” в готелі “Фонтенбло”.

Вакарчук співав російським олігархам у Монако, коли в Україні вже йшла війна

У пресі Майамі цю вечірку назвали “святом російських олігархів”. Вхід туди коштував кілька тисяч доларів, на найдорожчі місця ціна досягала 40-50 тисяч доларів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук назвав перші кроки його політсили у Верховній Раді – це буде внесення законопроектів про демонополізацію та усунення впливу олігархів на ЗМІ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *