Верховна Рада звільнила міністра фінансів Данилюка

Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів.

Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1, зазначаючи: за прийняття відповідного рішення проголосувало 254 нардепа.

Разом з тим, зауважимо: перед голосуванням прем’єр Володимир Гройсман заявив, що причиною його звернення до Ради з проханням звільнити Данилюка стало небажання міністра вирішувати конфлікт з ним – «Я дав міністру фінансів 2 тижні, щоб виправити ситуацію, що його прохання не було виконане».

При цьому підкреслимо: за інформацією Української правди, сам Данилюк заявив з цього приводу, що йому «інкримінують те, що виніс «сор із ізби».

Крім того, наголошується: за словами нардепа Юрія Левченка, розгляд звільнення Данилюка відповідним комітетом ВР відбувався з грубим порушенням процедури – «По-перше, документ не пройшов відповідного попереднього розгляду, по-друге, самого міністра не було на комітеті, і він не мав змоги висловити свою точку зору».

Нагадаємо, журналіст Олександр Дубінський вважає, що замість Олександра Данилюка на посаду міністра фінансів України хочуть прилаштувати людину народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Ігоря Кононенка.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *