Воєнний стан: Україна привела війська в повну бойову готовність

У зв’язку з рішенням РНБО про можливе введення воєнного стану через захоплення Росією у полон трьох українських суден ВМС та понад 20 моряків в Азовському морі, Збройні Сили України приведені в повну бойову готовність.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

“На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність “повна”, – зокрема йдеться у повідомленні Міноборони.

У неділю, 25 листопада, «прикордонне управління ФСБ по Криму» повідомило про порушення трьома українськими військовими кораблями морського кордону РФ. Українські кораблі, що рухались в бік Керченської протоки, нібито небезпечно маневрували і не підкорялись вимогам російської влади.

У ВМС ЗСУ заявили, що кораблі РФ скоїли агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Зокрема один український корабель був протаранений російським судном.

Крім того, росіяни застосували зброю проти українців на борту кораблів ВМС ЗС України в Азовському морі, є поранені.

Пізніше стало відомо, що всі три українські кораблі захоплено російськими військовими.

Також стало відомо про шістьох поранених українських бійцях в резульататі атаки з боку Росії.

Разом із тим, на думку журналіста Юрія Бутусова, Путін розуміє переваги України та не піде на відкрите протистояння з застосуванням сухопутних військ.

Своєю чергою радник Порошенка Юрій Бірюков повідомив, що у випадку затвердження Верховною Радою рішення Порошенка про введення воєнного стану в Україні, буде чітко прописано, яке саме з 24 його пунктів буде застосовано. Зокрема про скасування виборів та обмеження свободи слова не йдеться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *