Всередині БПП є група депутатів, яка не хоче перемоги ні Тимошенко, ні Порошенко – політолог

Всередині фракції «Блок Петра Порошенка» в парламенті є група депутатів, які не хочуть перемоги ні Юлії Тимошенко, ні свого лідера – Петра Порошенка.

Таку думку висловив політолог Віктор Небоженко, передає 24 канал.

«Розвалу коаліції не буде. Порошенко не збирається йти на дострокові вибори, його влаштовує нинішній склад Центральної виборчої комісії (ЦВК). Там можливі зміни, але, головне, щоб Охендовський залишався. Хоча всередині БПП є міцна група депутатів, яка не хоче перемоги ні Тимошенко, ні Порошенко. Їм важливо потрапити в наступний парламент до того, як з’явиться новий президент. Але, швидше за все, демарш БПП нічим не закінчиться», – вважає Віктор Небоженко.

За словами політолога, коли говорять, що БПП не голосуватиме, то це особиста позиція Порошенко. Небоженко впевнений, що розмови про дострокові парламентські вибори – це гра і шантаж президента.

«У БПП і у «Народного фронту» немає програми, спікерів. У них є розвинені корупціонери, яких не можна робити політичним авангардом. В такому стані вони не підуть на дострокові вибори. Оновлення ЦВК теж під питанням», – сказав він.

Нагадаємо, повідомлялося, що через нездатність парламенту проголосувати за оновлення ЦВК БПП має намір вийти з коаліції для проведення дострокових виборів в Раду.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *