Хакери дізнались про секретний план Кремля щодо України: які регіони у небезпеці

Проект Distributed Denial of Secrets (DDoSecrets), який раніше опублікував  листування  ватажка “ДНР” Дениса Пушиліна з кремлівськими кураторами, також опублікував документи Міноборони РФ, які розкривають плани Росії по дестабілізації ситуації в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Громадське“.

У мережу злили також папку під назвою «MIL DOCUMENTS», де містяться  документи міністерства оборони Російської Федерації із схемами розташування військових підрозділів, баз, звітами про проведення навчань. Також в ній міститься документ під назвою «операція ТРОЯ», в якому  йдеться про план дестабілізації ситуації в Запорізькій області та захоплення міст Мелітополь, Бердянськ, Василівка, Запоріжжя.

«Вся техніка і форма бійців стилізується під українських патріотів, але вигадується нова назва підрозділу, наприклад, “КАРПАТИ”», — йдеться у плані.

В Росії також планували дестабілізувати ситуацію і в інших регіонах – провести подібні операції в Одеському та Харківському напрямку, що забезпечить Кремлю  повний контроль над морським узбережжям і безконтрольний потік усього необхідного,  “що з великою ймовірністю дозволить забезпечити повний розгром української армії і каральних загонів протягом відносно короткого періоду часу”.

“Це дозволить практично безперешкодно взяти під свій контроль Херсонську і Миколаївську області», — йдеться у злитому документі.

Оприлюднені документи свідчать про те, що Росія начебто планувала  реалізувати ці заходи у кілька етапів, серед яких блокування дорожніх та морських шляхів, маскування армії, висвітлення історії у ЗМІ, підкуп правоохоронців тощо.

Варто зазначити, що про “операцію ТРОЯ”  у квітні 2018 року докладно розповідало британське видання The Times, посилаючись на раніше оприлюднені хакерські зливи з домену Адміністрації президента Путіна.

Нагадаємо, Служба безпеки України презентувала серію інформаційних буклетів про форми і методи російської агресії, перші випуски присвячені інспіруванню російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні, які можуть бути використані РФ у якості приводу для повномасштабного вторгнення в Україну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *