Я – Бандера: поліцейські запустили флешмоб

Співробітники Національної поліції запустили флешмоб «Я – Бандера» після зіткнень в Києві в Подільським райвідділі Міністерства внутрішніх справ. Флешмоб був запущений на Facebook з метою вибачення за слова свого колеги, який при затриманні активістів біля Подільського райуправління міліції Києва вигукнув одному з них: «Лягай, Бандеро!».

«Я – Бандера! Я – офіцер поліції! Я служу українському народу! Я не підтримую заклики: «Лягай, Бандеро!». Я не підтримую захоплення будь-яких будівель! Я захищаю і буду захищати свою країну і свій народ!», – написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на Facebook.

До флешмобу приєднався також керівник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, начальник Управління патрульної поліції в Кропивницькому Антон Цюцюра та інші. Крім того, глава Нацполіції Сергій Князєв написав на Facebook слова вибачення за дії поліцейського: «Я прошу вибачення. Я теж бандерівець. Слава Україні!».

Також заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич і радник глави МВС  Зорян Шкіряк вибачилися зі словами «Я теж бандерівець».

Нагадаємо, на каналі блогера Сергія Наумовича в Facebook було оприлюднено відео побиття поліцейськими людей біля будівлі Подільського відділення поліції.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *