Юрчишин з команди Вакарчука: серед наших донорів не буде українських олігархів

Нова політична сила Святослава Вакарчука «Голос» має домовленості із 10-12 підприємствами щодо фінансування руху. Однак в структурі не чекають грошей від українських олігархів.

Про це заявив представник політсили Ярослав Юрчишин, передає Громадське.

Він додав, що зараз ведуть перемовини з 10-12 підприємствами, які б могли фінансово підтримали політсилу. Але наразі ніхто з бізнесу ще не хоче підтримувати рух, доки не з’явиться зареєстрована політична партія.

«Вже зараз ведуться переговори і є домовленості із близько 10-12 підприємствами, які за українськими мірками можна назвати середньо-великими, але оскільки ці переговори ще в процесі, тобто ніхто з бізнесу не готовий інвестувати поки не з’явиться якесь політичне тіло, яке можна підтримати», – зазначив Юрчишин.

Він додав, що серед донорів не буде українських олігархів.

Крім того, за словами Юрчишина, рішення про висунення партії на парламентські вибори було прийняте ще перед першим туром виборів президента, який відбувся 31 березня.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук 16 травня представив свою політсилу «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання, навіщо він йде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета – «змінили політичну культуру».

Читайте більше новин на тему: Вакарчук

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *